IT Support munkatárs

Csatlakozz a régió dinamikusan fejlődő informatikai vállalatának Support csapatához!

Ha még nincs informatikai szolgáltatásokkal kapcsolatos tapasztalatod, mi megtanítunk mindenre!

Feladatok:

  • Az elkészült feladatok visszaellenőrzése
  • Manuális tesztelés
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Segítségnyújtás a meglévő ügyfelek részére
  • Szakmai kapcsolattartás a fejlesztő kollégákkal
  • Üzletfejlesztési vezető szakmai tájékoztatása (feladat előrehaladása, meetingek eredményei, egyéb szakmai információk)
  • Help Desk szolgáltatás
  • Teljes körű adminisztráció

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Kiváló problémamegoldó képesség
  • Szabályok és határidők pontos betartása
  • Analitikus gondolkodás, rendszer- és folyamatszemlélet
  • Jó kommunikációs készség
  • Kiegyensúlyozott és stabil személyiség
  • Kiváló csapatjátékos

Előny:

  • Szakmai tapasztalat
  • Angol nyelv
  • Vállalati/Pénzügyi alapismeretek

Amit a cég kínál:

  • Versenyképes fizetés
  • Szükséges technikai eszközök biztosítása
  • Egy műszakos rugalmas munkarend
  • Home office lehetősége

Munkavégzés helye: Szeged

Te vagy az ideális jelölt, ha rendelkezel az informatika területén szerzett tapasztalattal, szeretsz és tudsz is kommunikálni, emellett tesztelési oldalon is kipróbáltad már magad és van tapasztalatod kis és középvállalkozások vállalatirányítási rendszereivel kapcsolatban.

Ezekért az elvárásokért cserébe mi biztosítjuk a korrekt bért, már a betanítási időszakra is, a megfelelő szakmai, eszközbeli támogatást és fejlődési lehetőséget.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a hr@innomedio.hu e-mail címre!