IT szoftverértékesítő

Milyen feladatok várnak rád?

  • az ügyviteli rendszer portfóliójának magabiztos, szakértői ismerete és képviselete;
  • a cég saját fejlesztésű szoftvertermékének értékesítése;
  • új ügyfelek szerzése és velük való kapcsolattartás;
  • értékesítéshez kapcsolódó dokumentáció precíz vezetése;
  • meglévő ügyfélkör IT kihívásainak és potenciális üzleti igények beazonosítása;
  • kapcsolattartás partnereinkkel és társterületekkel;
  • segítségnyújtás a rendszer továbbfejlesztésében (technológiai trendek követése az ügyviteli rendszerek területén).

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • rendelkezel értékesítői tapasztalattal (előnyt jelent, ha ezt kis- és középvállalkozásoknak történő értékesítés területéről szerezted);
  • ügyfélközpontú és megoldásorientált hozzáállás jellemzi munkavégzésed;
  • kiemelkedő kommunikációs készségekkel bírsz;
  • legalább alapszintű gyakorlati tudásod van az informatika területén.

Miért jó a cégünknél dolgozni?

  • nálunk egy fiatalos, lendületes csapat tagja lehetsz, ahol kamatoztathatod szakmai tehetséged;
  • szakmai fejlődésedhez lehetőséget biztosítunk számodra, segítőkész, támogató csapat és vezetőség várja az új munkatársat;
  • minden tárgyi eszközt rendelkezésedre bocsátunk, ami a napi munkavégzéshez szükséges;
  • piacképes alapbér;
  • cégünk pénzügyileg stabil vállalkozás, melyet Bisnode AA tanúsítványunk igazol (a hazai vállalkozások csupán 1,75 %-a rendelkezik ezzel).

A munkakörhöz tartozó egyéb elvárások:

  • legalább középfokú iskolai végzettség;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalattal;
  • lendületes, kiegyensúlyozott személyiség;
  • mobilitásra való hajlandóság.

Amennyiben szeretnéd megpályázni a munkalehetőséget, küldd el fényképes önéletrajzod a hr@innomedio.hu e-mail címre, vagy keress telefonon a +36304365844 116-os melléken!